20 Maja 2006 r. w hali sportowej II LO, odbył się Turniej Siatkówki Szkół Wyższych Miasta Gniezna. Gospodarzem zawodów była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Tradycyjnie już, do rywalizacji przystąpiły także pozostałe gnieźnieńskie uczelnie wyższe: Collegium Europaeum Gnesnense, Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne oraz GWSH-M Milenium.
PWSZ okazała się wyjątkowo “niegościnna” wygrywając wszystkie mecze bez straty choćby jednego seta! Z kolei drużynie Collegium, mimo ambitnej postawy, nie udało się wygrać żadnego meczu. W tej sytuacji do walki o drugą lokatę przystąpiły PWSD i Milenium. Mecz ten miał bardzo dramatyczny przebieg. Pierwszy set wygrali studenci GWSH-M. W drugim secie PWSD prowadziło już 23:17 i gdy wszyscy szykowali się do tie-break’a, gracze Milenium przeprowadzili szturm, zdobywając 8 punktów z rzędu, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę! Wyniki turnieju:
  1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
  2. GWSH-M Milenium