Drużyna piłki nożnej PWSZ w Gnieźnie 17 maja 2009 r. wygrała  turniej międzyuczelniany o puchar Kanclerza GWSHM Milenium.

Udział w turnieju  wzięły cztery gnieźnieńskie wyższe uczelnie: GWSHM “Milenium”, PWSZ Gniezno, Kolegium Europejskie oraz Seminarium Duchowne. Ekipa PWSZ Gniezno wygrała wszystkie swoje trzy mecze: 2:0 z drużyną CEG, 8:1 z GWSHM i 2:1 z Seminarium. Najlepszym zawodnikiem wybrano Krzysztofa Karwasińskiego z PWSZ Gniezno, najlepszym bramkarzem został Maciej Recki, również z PWSZ Gniezno, a królem strzelców Tomasz Niedbalski z Seminarium Duchownego, ze zdobytymi sześcioma golami.

Serdecznie gratulujemy drużynie PWSZ w składzie: Maciej Recki, Tomasz Kulecki, Krzysztof Karwasiński, Mateusz Kosmaczewski, Marcin Kwiatkowski, Jacek Jędroszyk, Przemysław Halama, Michał Lemiesz, Piotr Kasprzak oraz trenerowi Markowi Leśniczakowi!

Tabela końcowa:

1. PWSZ – 9 pkt