Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty 

Program Praktyk Zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych - III EDYCJA

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

Rekrutacja zakładów pracy/instytucji przyjmujących na kursowe i pilotażowe praktyki zawodowe studentów PWSZ w Gnieźnie

(III edycja) w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie ogłasza z dniem 19 kwietnia 2018 r. rekrutację zakładów pracy/instytucji przyjmujących na praktyki zawodowe (kursowe i pilotażowe) studentów PWSZ w Gnieźnie,

prowadzone w ramach projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

(III edycja projektu).

Realizacja projektu przez PWSZ w Gnieźnie obejmuje 6-miesięczne praktyki zawodowe (3 miesiące kursowej i 3 miesiące pilotażowej)

dla studentów studiów inżynierskich II i III roku (w tym studentów niestacjonarnych).

Edycja III - w roku akademickim 2017/2018 (rekrutacja praktykantów V.2018 i realizacja praktyk w przedziale czasowym VI.2018-XII.2018 r.

 

 

Nazwa kierunku studiów

 Przewidywana liczba studentów

w III edycji

Informatyka

10

Inżynieria Środowiska

3

Transport

7

Zarządzanie i Inżynieria produkcji

10

 

Planowana liczba studentów objętych III. edycją projektu to 30 studentów inżynierskich studiów stacjonarnych II i III roku, którzy w projekcie zrealizują 6 miesięcy praktyk (3 miesiące kursowej praktyki, 3 miesiące pilotażowej). Praktyka powinna odbyć się w nieprzekraczalnym terminie do 17.12.2018 r. w wymiarze 100 dni roboczych zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jeden dzień rozliczeniowy praktyki zawodowej wynosi: 8 godz. zegarowych dla praktykantów na inżynierskich kierunkach studiów, 7 godz. zegarowych dla osób niepełnosprawnych (zaliczonych do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności).

Oceny kandydatów na praktykantów dokona koordynator projektu a następnie 3-osobowa komisja w składzie koordynator projektu, przedstawiciel Instytutu PWSZ w Gnieźnie w zależności od kierunku studiów kandydata na praktykę oraz przedstawiciel pracodawcy, u którego będzie odbywała się praktyka. Ostateczną decyzję zgodnie z Regulaminem rekrutacji studentów do projektu podejmuje Rektor.

Wniosek o udział w projekcie (formularz wniosku), podpisany przez osobę uprawnioną do reprezentowania zakładu pracy/instytucji i składania oświadczeń woli, należy złożyć w Sekretariacie Rektora PWSZ w Gnieźnie lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Sekretariat PWSZ w Gnieźnie, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno w terminie:

od 20 kwietnia do 7 maja 2018 r.

z dopiskiem III edycja „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”.

W przypadku przesłania drogą pocztową decyduje data wpływu wniosku do Uczelni.

Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę studentów poszczególnych kierunków biorących udział w projekcie oraz wpływ studenta na wybór miejsca praktyki może nie być możliwe skierowanie praktykantów, o których wnioskowały zakłady pracy/instytucje. Po rekrutacji studentów do projektu Uczelnia poinformuje zakład pracy o wynikach rekrutacji i ostatecznej liczbie praktykantów, którzy zostaną skierowani do zakładów pracy/instytucji.

Pytania w sprawie Projektu można kierować do Biura Projektu, tel.: 61 424 29 42 w. 333 (Rektorat).

Informacji udzielają: mgr inż. Justyna Szablak oraz mgr inż. Agnieszka Tunak-Grześkowiak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

doc  Wniosek zakładu pracy/instytucji o udział w projekcie w III edycji projektu

 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


FE Wiedza Edukacja Rozwoj

Rekrutacja uczelnianych opiekunów praktyk w projekcie

„Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” – III edycja

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie ogłasza z dniem 19 kwietnia 2018 rekrutację uczelnianych opiekunów praktyk (kursowych i pilotażowych) studentów PWSZ w Gnieźnie

w III edycji projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizacja projektu przez PWSZ w Gnieźnie obejmuje 6-miesięczne praktyki zawodowe (3 miesiące kursowej i 3 miesiące pilotażowej) dla studentów studiów inżynierskich II i III roku:

Edycja III - w roku akademickim 2017/2018 (rekrutacja studentów V. 2018 i realizacja praktyk w przedziale czasowym VI.2018 –X.2018 r.)

Planowana liczba studentów objętych III edycją projektu to 30 studentów studiów stacjonarnych II i III roku (w tym studentów niestacjonarnych),

którzy w projekcie zrealizują 6 miesięcy praktyk (3 miesiące kursowej praktyki, 3 miesiące pilotażowej).

Praktyka powinna odbyć się w nieprzekraczalnym terminie do XII.2018 r. w wymiarze 100 dni roboczych zgodnie z ustalonym harmonogramem

Nazwa kierunku studiów

 Przewidywana liczba Uczelnianych opiekunów Praktyk

z danego kierunku studiów

w III edycji

Informatyka

2

Inżynieria Środowiska

1

Zarządzanie i Inżynieria produkcji

2

Transport

2

Podpisany wniosek o udział w III edycji projektu (formularz wniosku - zał. 2 do ogłoszenia) należy złożyć w Sekretariacie Rektora PWSZ w Gnieźnie lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Sekretariat PWSZ w Gnieźnie, ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno w terminie:

Od 20 kwietnia do 7 maja 2018 r.

W przypadku przesłania drogą pocztową decyduje data wpływu wniosku do Uczelni.

Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Pytania w sprawie Projektu można kierować do Biura Projektu, tel.: 61 424 29 42 w. 333 (Rektorat)

Informacji udzielają: mgr Justyna Szablak oraz mgr inż. Agnieszka Tunak-Grześkowiak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

doc  Wniosek nauczyciela akademickiego o udział w III edycji projektu

 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Uwaga studenci Inżynierii środowiska sem.II i Technologii chemicznej sem.II

W dniu 25 kwietnia (tj. środa) zajęcia wykładowe z przedmiotu Chemia wody, ścieków i odpadów prowadzone przez Pana dra P. Krajewskiego się nie odbędą.

Zajęcia zostaną odrobione w dniu 18 kwietnia (tj. środa) w godz. 13.30-16.45 - s.215 B5

Uwaga studenci Inżynierii środowiska sem. IV

Zajęcia wykładowe i projektowe z przedmiotu Technologia wody prowadzone przez Pana prof. M. Sozańskiego zamiast 25 kwietnia odbędą się w dniu 18 kwietnia br.

Zajęcia prowadzone przez Pana dra P. Krajewskiego (Technologia wody - lab. oraz Gospodarka wodna - proj.) z dnia 18 kwietnia odbędą się w dniu 25 kwietnia br.

GIEŁDA PRAKTYK Z NAGRODAMI

Drodzy studenci zapraszamy na kolejną już edycję „GIEŁDY PRAKTYK”, która odbędzie się 21 marca br., w godz. 9:00 - 16:00, w kampusie PWSZ Gniezno, w bud. nr 5, w sali 112.

To doskonała okazja do lepszego poznania firm , z którymi być może zwiążecie swoje przyszłe plany zawodowe. To również bezpośrednia możliwość porozmawiania z pracodawcami, „zasmakowania” procesu rekrutacji, poznania ścieżki rozwoju oraz kultury organizacyjnej danej firmy.

STARTUJEMY punktualnie o godz. 9:00!

czytaj więcej

Uwaga studenci Informatyki sem. II

Zajęcia z Matematyki dyskretnej w dniu 21 marca zostają odwołane. Kolejne zajęcia odbędą się zgodnie z planem 4 kwietnia.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com