Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zamówienia publiczne 

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania na „Adaptację budynku pokoszarowego nr 7 przy ul. Wrzesińskiej 43-55 na potrzeby PWSZ w Gnieźnie”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. H. Cegielskiego w Gnieźnie uprzejmie informuje, że na podstawie art. 93 ust. 1 pkt. 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 poz. 2164 z późn. zm.) unieważnia przetarg nieograniczony na: „Adaptację budynku pokoszarowego nr 7 przy ul. Wrzesińskiej 43-55 na potrzeby PWSZ w Gnieźnie”, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zadania.

Informacja z otwarcia ofert złożonych w przetargu nieograniczonym na Adaptację budynku pokoszarowego nr 7 przy ul. Wrzesińskiej 43-55 na potrzeby PWSZ w Gnieźnie

pdf  Informacja z otwarcia ofert złożonych w przetargu nieograniczonym na "Adaptację budynku pokoszarowego nr 7 przy ul. Wrzesińskiej 43-55 na potrzeby PWSZ w Gnieźnie"

Informacja o podpisaniu umowy w przetargu na "wymianę pokrycia dachowego na budynkach magazynowo-warsztatowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie"

 pdf  Ogłoszenie

Przetarg na "Adaptację budynku pokoszarowego nr 7 przy ul. Wrzesińskiej 43-55 na potrzeby PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie”.

pdf 

Przetarg ofertowy na:
"ADAPTACJA BUDYNKU POKOSZAROWEGO NR 7 PRZY UL. WRZESIŃSKIEJ 43-55 NA POTRZEBY PWSZ IM. H. CEGIELSKIEGO W GNIEŹNIE”.

pdf SIWZ
pdf Załączniki do SIWZ (aktualizacja 20.10.2016!)
zip Dokumentacja techniczna
pdf Odpowiedzi do SIWZ (aktualizacja 18.10.2016!)
pdf Odpowiedzi do SIWZ cz. II
pdf Odpowiedzi do SIWZ cz. IIIPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com