Nowe władze Samorządu Studenckiego

W dniu 1 marca 2017 roku przeprowadzono wybory do Samorządu Studenckiego PWSZ w Gnieźnie.
W głosowaniu wyłoniono nowych członków Samorządu, którego przedstawicielami są:
Przewodnicząca : Martyna Oelke (ZIP)
Zastępca: Marcin Burzyński (ZIP)
Zastępca: Mariusz Lemański (INF)

Samorząd PWSZ w Gnieźnie reprezentuje interesy studentów, kreuje życie kulturalne środowiska akademickiego. Organizuje wiele wydarzeń uczelnianych, m.in. juwenalia, imprezy muzyczne, kulturalne i sportowe.

Nowo wybranemu Samorządowi życzymy wspaniałych pomysłów i entuzjazmu, sił do działania rzecz społeczności akademickiej. Natomiast dotychczasowej przewodniczącej Samorządu Paulinie Grunwald oraz pozostałym członkom Samorządu, którzy w tym semestrze skończyli naukę w naszej Uczelni dziękujemy za działalność i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju edukacyjnym oraz zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych.

Siedziba samorządu:
Samorząd Studencki urzęduje w sali nr 3 (budynek nr 4)
tel.: (61) 4257284 wew. 226