Dostęp do zbiorów Nursing Assistant Education in Video

asp

Zapraszamy studentów i pracowników do bezpłatnego korzystania z kolekcji Nursing Assistant Education in Video Akademickich baz danych wydawnictwa Alexander Street Press na temat pielęgniarstwa.

Z bazy bez ograniczeń można korzystać z komputerów w sieci uczelnianej lub z komputerów poza uczelnią po wprowadzeniu loginu i hasła (do otrzymania w Bibliotece PWSZ). Wejście do bazy ze strony uczelni z  zakładek  biblioteka - bazy danych.

Nursing Assistant Education in Video to baza 40 filmów instruktażowych. W każdym filmie, wiodący eksperci demonstrują krok po kroku kluczowe procedury oraz zasady postępowania z pacjentami.  Nursing Assistant Education in Video umożliwia bliskie zapoznanie się z niuansami tego zawodu przed rozpoczęciem praktyki w środowisku klinicznym.