Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty



 

Terminy oddania indeksu

Uprzejmie informujemy, że ostateczny termin oddania indeksu (dla tych roczników i studentów, którzy prowadzą indeksy) upływa 16 marca br.

Dział Kształcenia i Spraw Studenckich

Pomoc materialna w semestrze letnim

Uprzejmie informujemy, że studenci , którzy otrzymywali stypendia w semestrze zimowym i których dochody w rodzinie nie uległy zmianie, mogą składać oświadczenia w celu wnioskowania o stypendium w semestrze letnim  (oświadczenie do pobrania). Pozostali składają dokumenty poświadczające zmianę dochodu w rodzinie (np .utrata , uzyskanie dochodu, zmiana liczby osób w rodzinie itp.). Osoby pierwszy starające się o pomoc materialną składają kompletny wniosek.

Organizacyjny termin składania oświadczeń i wniosków upływa z dniem 13 marca 2019 r.

 

Uwaga studenci studiów stacjonarnych Transport semestr I i ZiP semestr I

Dnia 18 stycznia 2019 r. ćwiczenia z przedmiotu matematyka zostają przesunięte z godziny 13.15 na godz. 8.00.
Tego samego dnia dyżur z przedmiotu matematyka zostaje przesunięty z godziny 15.30 na godzinę 10.10 do godz. 10.55.

Stypendia zwiększone

W związku z zwiększaniem pomocy materialnej przygotowano pisemne zgodny na zwiększenie stypendium oraz decyzje o przyznaniu stypendium w zwiększonej wysokości. Wszystkich studentów, którzy otrzymali pomoc materialną decyzją z dnia 9 października, 25 października, bądź 14 listopada, prosimy o wyrażenie zgodny na zwiększenie otrzymanego stypendium (podpisanie zgody) oraz odebranie decyzji z Biblioteki Uczelni w możliwe najszybszym czasie (od godz. 12.00 21 grudnia 2018 ).

Sekretarz UKS,
B. Sander

Ubezpieczenie podstawą uczestnictwa w praktykach

warningUWAGA!

Ubezpieczenie podstawą uczestnictwa w praktykach


Aby uczestniczyć w praktykach studenckich każdy student studiów inżynierskich powinien posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (tzw. NNW).
Studenci studiów licencjackich na kierunkach: Pielęgniarstwo i Fizjoterapia powinni posiadać zarówno ubezpieczenie od NNW jak i od odpowiedzialności cywilnej w zawodzie medycznym (tzw. OC).

Studenci, którzy nie dokonali opłaty proszeni są o ubezpieczenie się we własnym zakresie i dostarczenie kopii polisy ubezpieczeniowej do Działu Kształcenia Studentów.

 

 




Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com