Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty 

Wpisy u Pani mgr Anny Krzymińskiej

Studenci III roku pielęgniarstwa, którzy realizowali praktykę zawodową z przedmiotu podstawowa opieka poza Uczelnią, proszeni są o zgłoszenie się do Pielęgniarskiego Ośrodka Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej NURSE-MED s.c. przy ul. Cymsa 16 w Gnieźnie w dniu 12.06.2017 r. (poniedziałek) po godz. 15.00 w celu dokonania wpisów do indeksów. Proszę zabrać ze sobą Dzienniczki Zaliczenia Efektów Kształcenia z uzupełnionymi wpisami dokonanymi przez osoby prowadzące zajęcia.

Uwaga studenci studiów stacjonarnych

W dniu 29.05 br. zajęcia prowadzone przez Panią dr L. Szczuka-Dornę zostają odwołane.
Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym ustalonym z prowadzącą.

Komunikat dla studentów w sprawie dojazdów na praktyki

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem nr 16/2017 rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie z dnia 15 maja 2017 r. PWSZ w Gnieźnie pokrywa koszty przejazdu studentom do miejsc odbywania praktyk  studenckich na kierunkach inżynierskich, stacjonarnych o profilu praktycznym w roku akademickim 2016/2017 w kwocie 16 zł za każdy dzień odbywania praktyki. Uczelnia nie pokrywa kosztów w przypadku odbywania praktyk w miejscu zamieszkania studenta. Zwrot kosztów dojazdu do miejsca praktyk będzie następował do 14 dni w miesiącu następnym po miesiącu odbycia praktyk, na konta osobiste studentów, na podstawie list obecności na praktykach potwierdzonych podpisami studentów i prowadzącego z ramienia zakładu pracy. Listy prosimy składać w Dziale Kształcenia i Spraw Studenckich, Rektorat, ul. Wyszyńskiego 38.

Jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu informuje o możliwości składania do dnia 15 lipca 2017 r. wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium naukowego Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla studentów. Szczegółowe informacje na www.umww.pl

 

 

Szkolenie z Biznesplanu

Szanowni Państwo,
Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Przygotowanie biznesplanu”.
Szkolenie adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jak przygotować profesjonalny biznesplan.
Szczegółowy harmonogram szkolenia przekazujemy poniżej. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu w wersji elektronicznej.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com