Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikaty 

UWAGA studenci I roku

Osoby, które nie odbyły szkolenia bibliotecznego proszone są o zgłoszenie się do biblioteki do dnia 27.01.2018.

Gratulujemy zakwalifikowanym na wyjazdy Erasmus+

Komisja ds. rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ zakwalifikowała łącznie 10 studentów PWSZ Gniezno na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ i Projektu Power pt: „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej” współfinansowanego z funduszy UE i Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej

Wyniki posiedzenia Kapituły Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie z dnia 11.12.2017 r.

Stypendium naukowe naukowe ufundowane przez Powiat Gnieźnieński dla studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie im. H. Cegielskiego (lista w pdf)

Decyzje stypendialne należy odbierać w Bibliotece Uczelni od godz. 15.00 (11.12.2017 r.)

Wypłata stypendium jest uzależniona od odbioru decyzji.

Mając na uwadze ten fakt, proszę o niezwłoczny odbiór decyzji.

Kapituła PWSZ

 

Rekrutacja uzupełniająca studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe (II edycja)

Rekrutacja uzupełniająca studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe (II edycja)

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

Rekrutacja uzupełniająca

Rekrutacja studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe w ramach II edycji projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt.  „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

II Edycja – rok akademicki 2017/2018

czytaj więcej

Informacja o stypendium Powiatu Gnieźnieńskiego

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą informacją studentów, którzy chcieliby ubiegać się o stypendium naukowe ufundowane przez Powiat Gnieźnieński. Student składa wnioski o przyznanie stypendium w sekretariacie Rektoratu PWSZ w Gnieźnie do dnia 6 grudnia 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat stypendium są zawarte w Regulaminie przyznawania stypendium naukowego ufundowanego przez Powiat Gnieźnieński dla studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com