Oferta pracy

Drogi Pracodawco!

Jeśli szukasz dobrze wykwalifikowanej kadry pracowników to lepiej trafić nie mogłeś. Akademickie Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie może zaoferować każdemu pracodawcy specjalistów z takich kierunków jak:

• Ochrona Środowiska
• Informatyka
• Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
• Transport
• Pielęgniarstwo
• Elektronika i Telekomunikacja

Ponadto, nie będziesz musiał przeprowadzać wstępnej selekcji u Siebie w firmie, ponieważ my zrobimy to za Ciebie.

Zapraszamy do składania ofert pracy / staży / praktyk. Formularz można dostarczyć drogą pocztową lub osobiście w siedzibie Akademickiego Biura Karier.

pdf Oferta pracy i stażu
pdf Oferta praktyk