Oferty pracy

Technik zmianowy utrzymania ruchu

Aquila Września Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko technik zmianowy utrzymania ruchu.

Znajomość zagadnień elektrycznych:
- Ogólne zasady zasilania w sieciach niskiego napięcia, znajomość napędów elektrycznych ( silniki AC i DC), układy sterowania napędami.
- Podstawowa znajomość schematów elektrycznych
- Znajomość układów sterowania i automatyki – logika przekaźnikowa, ogólne rozeznanie w starowaniu z wykorzystaniem sterowników PLC
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- Umiejętność diagnozowania elementów elektrycznych i doświadczenie w usuwaniu awarii elektrycznych SEP w zakresie eksploatacji min. Do 1 kV

Znajomość zagadnień mechanicznych:
- Bardzo dobra umiejętność posługiwania się narzędziami zwykłymi i elektronarzędziami
- Mile widziana podstawowa umiejętność spawania
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego
- Doświadczenie w naprawie elementów napędowych
- Znajomość pneumatyki – doświadczenie w naprawie siłowników, elektrozaworów itp. Mile widziane doświadczenie w pracy ze sprężarkami powietrza i uprawnienia eksploatacyjne sprężarek do 1,0 MPa
- Podstawowa znajomość hydrauliki

Ponadto mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń parowych i uprawnienia eksploatacyjne do 2.0 MPa.

Wiadomości Wrzesińskie z dnia 26 maj 2017 r.

Oferta pracy dla serwisanta oczyszczalni ścieków

Firma MEKOR świadczy usługi w zakresie rozwiązywania problemów gospodarki ściekowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Serwisant Oczyszczalni ścieków.
Obowiązki:
-wizytowanie obiektów oczyszczalni ścieków wg ustalonego harmonogramu,
-przygotowywanie raportów z wykonanych prac,
-wykonywanie drobnych napraw, czynności serwisowych, kalibracja sond pomiarowych,
-dbanie o porządek i czystości narzędzi pracy,

czytaj więcej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie poszukuje nauczyciela przedmiotów zawodowych

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie poszukuje nauczyciela przedmiotów zawodowych - umowa o pracę na czas określony, wymiar czasu pracy 18/18. Termin składania cv i listu motywacyjnego do 31.07.2017 r.
Charakterystyka wykonywanej pracy: nauczyciel w zawodzie technik teleinformatyk (proponowane przedmioty: elektronika i elektrotechnika, transmisja danych i przetwarzanie sygnałów, pomiary elektryczne i elektroniczne, konfiguracja i eksploatacja  urządzeń teletransmisyjnych, konfiguracja u pomiary systemów i sieci transmisyjnych.
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym (w przypadku braku przygotowania pedagogicznego gotowość do uzupełnienia wykształcenia).

Staż Sitech Chocicza Mała k. Wrześni

sitech

Oferta pracy - Adecco Poland Sp. Z o.o. Agencja Zatrudnienia (certyfikat nr 364)

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AMBASADOR MARKI

Rola Ambasador Marki

Twój dzień pracy będzie naprawdę interesujący. Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o markach i produktach  z portfolio wyrobów naszego Klienta. Zajmiesz się tworzeniem raportów i będziesz dzielił/a się swoimi obserwacjami z prowadzonych działań.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (między poniedziałkiem, a sobotą),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Umiejętność prezentacji i komunikatywność,
  • Uczciwość, zaangażowanie, charyzma, zmotywowanie do pracy będą dodatkowymi atutami,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com