Zadania

Witamy Was na stronach Akademickiego Biura Karier

Jeśli zacząłeś się już zastanawiać nad tym jaką pracę wybrać dla siebie, co zrobić żeby się do niej dostać, by nie trafić do rejestru osób bezrobotnych to przyjdź do Akademickiego Biura Karier.

Głównymi zadaniami biura są: promocja przedsiębiorczości oraz pośredniczenie w relacjach pracodawca - student oraz pracodawca - absolwent poprzez nawiązywanie współpracy z organizacjami publicznymi i prywatnymi, tworzenie bazy danych ofert praktyk, staży i pracy, przygotowanie studentów do odbywania praktyk i staży, rozwijanie u studentów umiejętności poruszania się na rynku pracy.

Aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy skorzystaj z naszej oferty:

1. Wypełnij Kwestionariusz Osobowy

2. Weź udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach