Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademickie Biuro Karier - aktualnościSpotkanie z firmą NOKIA

01W piątek, 31 października, na naszej uczelni odbyło się spotkanie z firmą NOKIA.  Podczas spotkania studenci i absolwenci mogli poznać najważniejsze działy firmy jak również zapoznać się z całym systemem rekrutacji. Wielu z uczestniczących skorzystało z możliwości sprawdzenia swojej wiedzy podczas wstępnych rozmów rekrutacyjnych. Niektórzy zostali bezpośrednio zaproszeni na drugi etap rozmów już bezpośrednio do Wrocławia, dla innych było to świetne doświadczenie dzięki, któremu mogli dowiedzieć się jaką wiedzę muszą uzupełnić jeśli chcieliby pracować dla NOKI.

czytaj więcej

Bezpieczne Praktyki i Środowisko 2014

1W dniu 11 kwietnia  br. już po raz kolejny odbyło się szkolenie dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Gnieźnieńskiego „Bezpieczne Praktyki i Środowisko 2014”. Organizatorami szkolenia była Naczelna Organizacja Techniczna oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie.

czytaj więcej

Fundusze na start - załóż własną firmę

Co należy zrobić, aby pozyskać fundusze na otwarcie własnej działalności gospodarczej?

Przede wszystkim potrzebny jest pomysł na własny biznes. Po drugie należy sprawdzić, jaka instytucja udziela dotacji i czy spełniamy wszystkie kryteria.

O środki na podjęcie własnej działalności gospodarczej mogą się ubiegać osoby, które w okresie ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu nie prowadziły własnej działalności gospodarczej.

czytaj więcej

Temat: „Bezpieczne Praktyki i Środowisko 2012”

03
We wtorek, 17 kwietnia br. odbyło się szkolenie dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu gnieźnieńskiego „Bezpieczne Praktyki i Środowisko 2012”. Organizatorami szkolenia była Naczelna Organizacja Techniczna oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie.

czytaj więcej

Spotkanie informacyjne

01W dniu 26.10.2011 r. odbyło się spotkanie informacyjne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wągrowcu oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie.
W spotkaniu uczestniczyły głównie osoby, które myślą o pozyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania, a tym samym rozpoczęciu działalności gospodarczej. Przedstawiciele Fundacji zaznajomili uczestników w/w przedsięwzięcia z historią działań Fundacji Ekspert-Kujawy, jak również celem i możliwym wsparciem w ramach projektu "Młodzi, zdolni w swojej firmie."

Osoby, które są zainteresowane projektem, jednakże nie uczestniczyły w spotkaniu zapraszamy do zapoznania się z "lekturą - informacją o projekcie" dostępną w zakładce MŁODZI, ZDOLNI W SWOJEJ FIRMIE na stronie www.fundacja.ekspert-kujawy.plPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com