Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności20-lecie firmy VELUX w Polsce

010221 czerwca br. wraz z firmą VELUX - fabryką okien dachowych, świętowaliśmy 20-lecie uruchomienia produkcji VELUX w Polsce.
20 lat temu firma zaczynała swoją działalność zatrudniając zaledwie 14 osób. Obecnie fabryka w Gnieźnie to jeden z największych w Polsce zakładów produkcyjnych w sektorze stolarki budowlanej.

Firma VELUX jest cenionym i znaczącym pracodawcą w regionie, który wspiera rozwój kształcenia praktycznego w Gnieźnie. To między innymi dzięki współpracy z firmą VELUX, udało się uruchomić w PWSZ Gniezno, program płatnych praktyk zawodowych dla studentów studiów inżynierskich oraz wpleść w program kształcenia praktycznego - wizyty studyjne dla studentów i wykładowców naszej Uczelni, dzięki którym możemy z bliska podglądać nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zwieńczeniem jubileuszowych obchodów 20-lecia firmy VELUX, w których uczestniczyli: Rektor - dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. PWSZ, Prorektor ds. Studiów - dr Sławomir Binkowski oraz Pełnomocnik Rektora ds. Praktyk - dr inż. Piotr Maluśkiewicz, było wspólne sadzenie drzew na terenie fabryki.

ABSOLUTORIUM AKADEMII MŁODEGO INŻYNIERA

0114 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku nauki w Akademii Młodego Inżyniera. Absolwenci AMI, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Dr Katarzyna Sobocińska - koordynator AMI, podziękowała wczoraj rodzicom za udział ich dzieci w zajęciach, pogratulowała małym absolwentom wytrwałości oraz zachęcała ich dalszego do rozwijania swoich pasji.

czytaj więcej

II miejsce PWSZ Gniezno w turnieju piłki nożnej

W zakończonej 13 czerwca br. Szkolno - Akademickiej Lidze Piłki Nożnej o Puchar Kanclerza GWS Milenium, nasza drużyna zajęła II miejsce. 

W ostatnim meczu ulegliśmy drużynie GWS Milenium - 2:4. Bramki dla PWSZ Gniezno zdobyli: Kamil Mikołajczak i Adam Zdrojewski.

czytaj więcej

China Day w PWSZ Gniezno

01 Dnia 12.06.2018 r. w PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie został zorganizowany wykład/prezentacja na temat kultury, języka, życia społecznego i geografii Chin. Spotkanie, które poprowadziły przedstawicielki Instytutu Konfucjusza Tao Zhang i Yong Huimin obejmowało naukę kaligrafii znaków chińskich, naukę podstawowych słów z języka chińskiego, śpiewanie po chińsku oraz pokaz Tai Chi.

czytaj więcej

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA WYJAZDY Z ERASMUS+

Ogłaszamy rekrutację uzupełniającą na wyjazdy Erasmus+.

Jeszcze nie podjąłeś decyzji gdzie odbyć praktykę? Zgłoś się na wyjazd zagraniczny na praktyki letnie. Dołącz do studentów, którzy wyjadą już w lipcu. To już ostatnia szansa w tym roku akademickim.

Obowiązkowa praktyka + wyjazd zagraniczny = ERASMUS+

Zgłoszenia tylko do 30 czerwca 2018

doc Formularz zgłoszeniowy na praktyki w ramach programu Erasmus+

 

Więcej informacji w Erasmus krok po kroku, oraz pod nr tel. 61/424-26-90 w.327.

erasmus
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com