Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościBULATS ONLINE READING AND LISTENING TEST

01

 

Zaproszenie

JM Rektor oraz Samorząd Studencki serdecznie zapraszają wszystkich studentów oraz pracowników uczelni na otwarcie stref relaksu. Uroczystość odbędzie się 24.04.2019 r. o godzinie 11.30 w sali nr 13 (budynek nr 3), następnie w piwnicy budynku nr 4, w którym będzie czekała na wszystkich niespodzianka.

Zapraszamy do licznego udziału. Do zobaczenia!

Zapraszamy do uczestnictwa w CERTYFIKOWANYCH BEZPŁATNYCH WARSZTATACH

doc 

Szczegółowe informacje o Warsztatach

Wyjazd technologiczny do f-my CEMBRIT

01Dnia 15 kwietnia 2019 r. grupa studentów 2-go roku ze specjalności Zarządzanie i inżynieria produkcji  z opiekunami uczelnianymi  odwiedziła zakład Cembrit  Production  S.A. w Trzemesznie.  Cembrit  to wiodący producent wyrobów włókno-cementowych w Europie, który oferuje  szeroką gamę produktów na elewacje, dachy i do wnętrz obiektów użytkowych.Przewodnikiem zakładowym był mgr inż. Sławomir Szczeblewski, absolwent PWSZ w Gnieźnie.  Najpierw, bazując na makiecie demonstracyjnej,  przedstawił zwiedzającym cały proces technologiczny realizowany w zakładzie. Potem,  oprowadził grupę wzdłuż linii technologicznej, zaprezentował dział kontroli jakości i laboratorium zakładowe.  Po zwiedzaniu,  członek Zarządu dyr. Andrzej Konieczka zaprosił zwiedzających na spotkanie, podczas którego  osobiście przekazał wiele interesujących informacji  i spostrzeżeń z własnej praktyki zawodowej. Wycieczka uświadomiła wszystkim,  jak zorganizowana jest nowoczesna fabryka realizująca określoną technologię, jak ważna jest automatyzacja i robotyzacja produkcji i jak trudno czasami wyeliminować pracę rąk ludzkich.

WYBÓR OFERTY - KURSÓW/SPECJALIZACJI DLA PRACOWNIKÓW KADRY DYDAKTYCZNEJ Nr 5/PWSZ/5.3/2019

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż na podstawie przeprowadzonego rozpoznania cenowego, w celu wyboru instytucji szkoleniowej dla kadry dydaktycznej, w ramach projektu nr POWER.05.03.00-00-0045/17-00 „Studiuj Pielęgniarstwo w PWSZ w Gnieźnie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na przeprowadzenie „Kursu kwalifikacyjnego z pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek – szkolenie dla kadry dydaktycznej uczelni (dla pracowników etatowych kierunku pielęgniarstwo) dla 6 osób – wybrano ofertę– Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu ul. Grunwaldzka 65, 60 -311 Poznań.
Kryterium wyboru oferty - najkorzystniejsza cenowo.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com