Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościĆwiczenia antyterrorystyczne w PWSZ w Gnieźnie

01Do uczelni wtargnęli uzbrojeni mężczyźni. Padły strzały. Wzięli zakładników. Do akcji wkroczyli policjanci z Grupy Realizacyjnej, którzy zatrzymali przestępców.
Na szczęście były to tylko ćwiczenia, służb ratunkowych, które miały pokazać studentom w jaki sposób prawidłowo się zachowywać w sytuacji zagrożenia terrorystycznego i podobnych zdarzeń. Po ich zakończeniu policjanci z grupy antyterrorystycznej przeprowadzili szkolenie informacyjne dla studentów z zakresu bieżących zagrożeń terrorystycznych takich jak atak samochodem, nożem itp.

czytaj więcej

Matma dla maturzystów!

Już od 27 października 2018 ruszają kursy z matematyki przygotowujące do matury pod nazwą "SOS Matura 2019".
Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły do jakiej uczęszczają.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

czytaj więcej

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku

uwaga

Uwaga zmiana harmonogramu opłat!

Zmiana harmonogramu opłat na rok akademicki 2018/2019 w załączeniu

pdf 

Harmonogram

RUSZYŁA V EDYCJA AKADEMII MŁODEGO INŻYNIERA

11 października br., uroczystą inaugurację roku akademickiego 2018/2019, przeżyli nasi najmłodsi żacy - studenci Akademii Młodego Inżyniera.

Akademia Młodego Inżyniera to cykl zajęć wykładowych, warsztatowych  i laboratoryjnych  dla dzieci w wieku 6-13 lat, podczas których młodzi adepci nauk ścisłych, pod czujnym okiem wykładowców z PWSZ Gniezno, przeprowadzają doświadczenia i odkrywają tajemnice otaczającego ich świata. Największym zainteresowaniem cieszą się zawsze zajęcia dodatkowe z eksperymentów naukowych, które stanowią znakomite połączenie nauki oraz wspaniałej zabawy.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com