XVII Bieg Europejski

01W sobotę, 6 kwietnia 2019 r., odbył się w Gnieźnie XVII Bieg Europejski. W tegorocznej edycji uczestniczyła ośmioosobowa reprezentacja naszej Uczelni w składzie: Agnieszka Tunak-Grześkowiak, Aleksandra Jankowiak-Bernaciak, Sławomir Binkowski, Przemysław Gąsiorowski, Małgorzata Majchrzak, Ewa Kądzielawska, Bożena Fromm i Monika Fromm. Poza tym, w niedzielę 7.04.2019 r., przedstawiciele Uczelni brali udział w Biegu 100-lecia AZS-u Poznań, który odbył się nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu.