Targi Edukacyjne w Krotoszynie

12.03.2019 roku wykładowcy, pracownicy oraz studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie wzięli udział w Targach Edukacyjnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  im. Karola F. Libelta w Krotoszynie. Forma targów polegała na bezpośrednim spotkaniu z uczniami. Ponadto zostało przygotowane stoisko, ustawiono ściankę i foto budkę, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie chętnie brali udział w organizowanych zajęciach, byli bardzo aktywni i niezwykle ciekawi. Podczas targów odbyły się pokazy chemiczne, a także uczniowie mieli możliwość zobaczyć z bliska na czym polega praca pielęgniarki oraz fizjoterapeuty. Uczniowie zostali zaznajomieni z ofertą naszej uczelni.

01020304