Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ na 2019/20

Uwaga Studenci !

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w ramach Erasmus+
- chcesz wyjechać za granice a nie wiesz od czego zacząć?
- chcesz poznać szczegóły związane z formalnościami przed wyjazdem?
- przeczytaj: Erasmus krok po kroku a wszystkiego się dowiesz

W rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy studenci, którzy ukończyli I semestr studiów.
Rekrutacja dotyczy jednocześnie wyjazdów na semestr zimowy 2019/20 i na praktyki letnie w terminie: czerwiec - wrzesień 2019.

To jedyna okazja żeby wyjechać latem na praktyki bez różnic programowych.

Rekrutacja dotyczy wyjazdów w ramach Erasmus+ jak i POWER: „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej” współfinansowanego z UE i Europejskiego Funduszu społecznego.
Studenci, chcący skorzystać ze zwiększonego dofinansowania w ramach POWER muszą przedstawić decyzje o przyznanym stypendium socjalnym lub orzeczenie o niepełnosprawności.

Wypełniony formularz wraz z CV, LM w wersji Europass i informacją o nr konta należy składać w Biurze projektu w Rektoracie na parterze”.

Zapraszamy!