SZKOLENIE DLA FIZJOTERAPEUTÓW I PIELĘGNIAREK

Zapraszamy na szkolenie w całości poświęcone zagadnieniom związanym z postępowaniem medycznym po amputacjach kończyn, pt.: „PROTEZA, KTÓRA MYŚLI”, które odbędzie się: 14 listopada 2018 roku, w godz. 10:00 - 16:00 w PWSZ Gniezno. W części wykładowej, przedstawione zostaną  zagadnienia dotyczące przyczyn amputacji, zasady doboru odpowiedniego zaopatrzenia protetycznego i nauki ich wykorzystywania, a także rehabilitacji medycznej osób po amputacjach kończyn.

Część warsztatowa obejmować będzie szereg czynności, na które należy zwrócić uwagę w trakcie usprawniania chorych po amputacjach (m.in.: formowanie kikuta, nauka poruszania się w różnych rodzajach protezach, zarówno po powierzchniach płaskich, jak i po schodach).

Szkolenie finansowane jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach zadania pn. „Wsparcie rozwoju kształcenia na profilu praktycznym w publicznych uczelniach zawodowych" i przeznaczone jest dla studentów: fizjoterapii i pielęgniarstwa w PWSZ Gniezno. Wydarzenie ma formułę otwartą, stąd też serdecznie zapraszamy do udziału w nim, również przedstawicieli zawodów medycznych, tj.: fizjoterapeuci, pielęgniarki, inżynierowie biomedyczni, protetycy itp.
Szkolenie jest bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc - obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje, program szkolenia oraz formularz zlecenia, dostępne są na stronie - https://szkolenie.pwsz-gniezno.edu.pl/program.html

Serdecznie zapraszamy!

szkolenie