RUSZYŁA V EDYCJA AKADEMII MŁODEGO INŻYNIERA

11 października br., uroczystą inaugurację roku akademickiego 2018/2019, przeżyli nasi najmłodsi żacy - studenci Akademii Młodego Inżyniera.

Akademia Młodego Inżyniera to cykl zajęć wykładowych, warsztatowych  i laboratoryjnych  dla dzieci w wieku 6-13 lat, podczas których młodzi adepci nauk ścisłych, pod czujnym okiem wykładowców z PWSZ Gniezno, przeprowadzają doświadczenia i odkrywają tajemnice otaczającego ich świata. Największym zainteresowaniem cieszą się zawsze zajęcia dodatkowe z eksperymentów naukowych, które stanowią znakomite połączenie nauki oraz wspaniałej zabawy.

W tegorocznej edycji, naukę w AMI rozpoczęło 17 młodych adeptów nauk ścisłych.

01020304050607