Uwaga studenci I roku studiów stacjonarnych

Uprzejmie prosimy o wybór typu zajęć z wychowania fizycznego. Do wyboru są następujące grupy sportowe:

1. Piłka nożna halowa (mężczyźni)
  2. Basen (kobiety)
  3. Basen (mężczyźni)
  4. Piłka siatkowa (kobiety i mężczyźni)
  5. Basen – grupa sobotnia
  6. Piłka koszykowa (kobiety i mężczyźni)

Zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów studiów inżynierskich są obowiązkowe.
Dla studentów kierunku Pielęgniarstwo zajęcia te nie są obowiązkowe, jednak istnieje możliwość skorzystania z tej formy zajęć. Zapisy nie obejmują kierunku Fizjoterapia.
Zapisy przyjmowane są do dnia 31 sierpnia br. (I Tura)  w Dziale Kształcenia i Spraw Studenckich przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38 oraz pod numerem telefonu: (61) 424-29-42 wew. 325
Obowiązuje kolejność zgłoszeń.