Nowe możliwości z Erasmus+

erasmusplusUwaga studenci!

Już w październiku kolejna rekrutacja na wyjazdy zagraniczne w ramach Erasmus+.
W związku z tym, z przyjemnością informujemy że J.M. Rektor PWSZ Gniezno dr hab. J. Wiśniewski podpisał umowę bilateralną na wymianę studentów i pracowników z kierunku Fizjoterapia z hiszpańską Uczelnią – UNIVERSITAT DE VALĔNCIA.

Poza tym, PWSZ Gniezno rozszerzyła współpracę zagraniczną z Uczelnią w Niemczech – OSTFALIA UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES. Biorąc udział w rekrutacji w roku akademickim 2018/19 studenci Pielęgniarstwa będą mogli wyjechać do Niemiec z dofinansowaniem z Erasmus+.