UWAGA! REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA STUDENTÓW DO PROJEKTU!

FE Wiedza Edukacja Rozwoj

ogłasza z dniem 10 lipca 2018 r. rekrutację studentów PWSZ w Gnieźnie

na praktyki zawodowe w ramach III edycji projektu pt.  „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych”

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

W III edycji praktyk zawodowych mogą wziąć udział studenci PWSZ w Gnieźnie spełniający wymagania określone w Regulaminie rekrutacji studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe do Projektu na kierunkach studiów:

Nazwa kierunku studiów

Przewidywana liczba Praktykantów

z danego kierunku studiów

w III edycji

Informatyka

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Transport

Inżynieria Środowiska

Łączna liczba praktykantów

Łączna liczba praktykantów z zakładanym podziałem

na kobiety i mężczyzn

Kobiety

Mężczyźni

Termin składania dokumentów: od 11 lipca 2018r. do 18 lipca 2018r. do godz. 15:00

w Rektoracie PWSZ w Gnieźnie, ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno, Sekretariat Prorektorów (wejście A, I piętro po lewej stronie),

• pisemny wniosek o udział w projekcie – stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu rekrutacji studentów PWSZ w Gnieźnie na praktyki zawodowe w ramach Projektu
  • CV z wyróżnieniem doświadczenia zawodowego (w tym informacji o praktykach zawodowych) oraz informacji o ukończonych kursach i szkoleniach oraz znajomości języków obcych).

Rektorat PWSZ w Gnieźnie, w godz. 8.00-15.00.

Kontakt w sprawie rekrutacji 61 425 72 84 w. 231 lub/i 61 424 29 42 w. 331 mgr inż. Justyna Szablak, mgr inż. Agnieszka Tunak-Grześkowiak.

Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Dokumenty aplikacyjne do pobrania:

doc  Wniosek studenta o udział w projekcie
doc  Lista podstawowa zakładów pracy do udziału w projekcie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego