Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGOBieg im. Hipolita Cegielskiego ma na celu integrację mieszkańców Gniezna ze środowiskiem akademickim PWSZ Gniezno. Jest to impreza otwarta, w której udział biorą: władze Uczelni, wykładowcy, studenci, Włodarze Miasta oraz mieszkańcy Gniezna, dla których często ze względu na krótki i przyjemny dystans (1 lub 5 km w zależności od deklaracji uczestnika) jest to pierwsza przygoda z bieganiem. Tegoroczna, X już edycja biegu poświęcona jest 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Stąd też na pamiątkowym medalu, który otrzymuje każdy uczestnik biegu, w tym roku pojawi się rocznicowe logo „100 lat niepodległości”.

Bieg odbędzie się 9 czerwca br.tj. w sobotę, o godz. 12:00

 

Trasa została wyznaczona przez Organizatorów i obejmuje ona 5 pętli wokół Kampusu PWSZ Gniezno (BIEG GŁÓWNY) lub 1 pętlę wokół Kampusu (BIEG TOWARZYSZĄCY)

Dystans dla biegaczy wynosi:

  • BIEG GŁÓWNY: 5 km (dla wszystkich chętnych powyżej 13 roku życia)
  • BIEG TOWARZYSZĄCY: 1 km (dla początkujących biegaczy, którzy po 1 pętli wokół Kampusu PWSZ Gniezno, kończą na MECIE swój bieg)

W biegu mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy biegania, bez względu na wiek a udział w biegu jest bezpłatny!
Formularz zapisów dostępny jest na stronie - http://maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-PWSZ

Szczegóły dotyczące biegu im. Hipolita Cegielskiego

Serdecznie zapraszamy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com