Szkolenie dla studentów pielęgniarstwa i fizjoterapii

23 kwietnia 2018 r. odbędzie się II edycja wykładu oraz praktycznego szkolenia na temat: ”Ręce - narzędzia nie podlegające sterylizacji” dla studentów kierunków: Pielęgniarstwo i Fizjoterapia, w ramach programu: ”Higiena rąk to bezpieczna opieka” (zalecenia World Health Organization obowiązujące od października 2005 r.) który jest jedną z pierwszych światowych inicjatyw na Rzecz Bezpieczeństwa Pacjenta.

Wykładowców i studentów serdecznie zapraszamy, do udziału w szkoleniu wg ustalonego porządku:

• od 9:00 do 10:00 - III rok Pielęgniarstwa i II rok Fizjoterapii, bud.3, sala 106-107

• od 10:00 do 11:00 - II i I rok Pielęgniarstwa, bud.3, sala 112