Rekrutacja Erasmus+

Ogłaszamy rekrutację na wyjazdy zagraniczne na semetr zimowy 2018/19 i praktyki letnie 2018

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ i projektu POWER: pt: „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej” współfinansowanego z UE i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcesz udoskonalić umiejętności językowe, zwiedzić inny kraj i nabyć nowe doświadczenia zawodowe za granicą?
Już teraz – zgłoś się!

Chętnych studentów zapraszamy do złożenia:

1. Formularza zgłoszeniowego (z uzupełnioną przez Dyrektora Instytutu opinią) – w formularzu proszę wskazać termin wyjazdu i cel pobytu (tzn. studia czy praktyka)
  2. CV i listu motywacyjnego w systemie Europass
  3. Oświadczenie o kapitale wyjazdowym

Dokumenty należy kierować do Prorektora ds. Studiów dr Sławomira Binkowskiego i składać w Rektoracie na parterze.

Zgłoszenia do 15 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji na temat zgłoszeń w zarządzeniach Rektora oraz: ERASMUS krok po kroku

pdfterminy zgłoszeń i informacje o uczelniach partnerskich

- Koordynator Programu Erasmus+