Uwaga studenci - wyjazd studyjny do Niemiec

Dolna Saksonia - Wolfenbuettel – Goslar – Brunszwik – Wolfsburg – Marienborn

16-21.04.2018r.

Termin zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2.03.2018 r.

W treści maila proszę podać: Wizyta studyjna – Dolna Saksonia; imię i nazwisko; e-mail i nr tel. do kontaktu

Maksymalna liczba uczestników: 10

Lista osób zakwalifikowanych do wyjazdu zostanie ogłoszona do dnia 16.03.2018 r.

Koszt udziału w projekcie: 350 zł

Pobyt w Niemczech w pełni finansowany przez urząd kraju związkowego Dolna Saksonia

oraz Ostfalia Univeristy of Applied Sciences w Wolfenbuettel.

Finansowanie obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, przejazdy na terenie Niemiec, bilety wstępu.

Projekt dofinansowany przez PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie.

pdf Szczegółowe informacje