Nagroda Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego

30 stycznia prof. dr hab. Józef Garbarczyk Rektor Senior Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie otrzymał Nagrodę Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego. Jest to szczególne wyróżnienie za zasługi dla rozwoju Powiatu Gnieźnieńskiego. Prof. Józef Garbarczyk odbierając statuetkę podziękował Starostom wchodzącym w skład Kapituły oraz obecnym na uroczystości gościom, którzy wspierali utworzenie i rozwój Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie.