Gratulujemy zakwalifikowanym na wyjazdy Erasmus+

Komisja ds. rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ zakwalifikowała łącznie 10 studentów PWSZ Gniezno na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ i Projektu Power pt: „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej” współfinansowanego z funduszy UE i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkim zakwalifikowanym studentom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów i niezapomnianych pozytywnych doświadczeń zdobytych za granicą.

Wyniki posiedzenia komisji z dnia 11.12.2017 r. (lista w pdf)

Wyniki posiedzenia komisji z dnia 20.12.2017 r. (lista w pdf)