Matma dla maturzystów!

Już od 28 października 2017 ruszają kursy z matematyki przygotowujące do matury pod nazwą "SOS Matura 2018!".
Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły do jakiej uczęszczają.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

SOS Matura 2018 to:

- 40 godzin zajęć z matematyki na danym poziomie

- 2 poziomy prowadzenia kursu: podstawowy i rozszerzony

- kadra akademicka z doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do matury z danego przedmiotu

- niskie koszty przygotowania do matury: cena 1h to tylko 10 zł.

- świetna atmosfera

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do 27.10.2017 r. do Rektoratu uczelni ul. Ks. Kard St. Wyszyńskiego 38, 62 – 200 Gniezno

Spotkanie organizacyjne dla maturzystów odbędzie się 28.10.2017 r. o godz. 9.40 dla grupy podstawowej w Kampusie przy ul. Wrzesińskiej, budynek 5.

pdf   Formularz zgłoszeniowy