Tydzień Kariery w ZS w Mogilnie pod patronatem PWSZ w Gnieźnie

W dniach 16 – 20 października w Zespole Szkół w Mogilnie odbywa się pod honorowym patronatem naszej uczelni „Tydzień Kariery”. Niemal każdego dnia nasi wykładowcy prowadza zajęcia tematyczne zachęcające do wybrania konkretnego zawodu, które mają pomóc maturzystom w wyborze drogi życiowej. W pierwszym dniu zajęcia z Pierwszej pomocy prowadziły pani dr Anna Basa i mgr Aneta Zielińska – Żybura wraz z silną reprezentacją pielęgniarek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia. Oczywiście w następnych dniach pojawią się nowe zdjęcia z kolejnych zajęć.

0102030405