Wysokie 8 miejsce w rankingu Perspektyw

logoRSWMiło nam poinformować, że nasza uczelnia została sklasyfikowana na 8 miejscu w Polsce w najnowszym rankingu Perspektyw, na I miejscu w Wielkopolsce. Cieszy fakt, że z roku na rok PWSZ w Gnieźnie zajmuje coraz wyższą pozycję, gdyż dwa lata temu zajęliśmy 15 miejsce natomiast w ubiegłym roku było to 12 miejsce. Najbardziej docenione zostały warunki kształcenia oraz co istotne sytuacja absolwentów na rynku pracy, co świadczy o wysokiej jakości kształcenia w naszej uczelni.