Zapraszamy na wykład otwarty LIKOPEN, czerwony barwnik w pomidorach w profilaktyce zdrowotnej u ludzi

Gnieźnieńskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk

zaprasza na wykład otwarty

pt. LIKOPEN, czerwony barwnik w pomidorach w profilaktyce zdrowotnej u ludzi,

który wygłosi

prof. dr hab. Jan Barciszewski

z Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

Wykład odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Hipolita Cegielskiego 20 czerwca 2017 r. o godz. 14:00 (w Sali Senatu)

W celach organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w wykładzie w Biurze Rektora – tel.: 61 424 29 42 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.