Instruktor zajęć robotyki Spice Gears Academy

Mistrzowie Świata, pierwsza profesjonalna drużyna robotyczna w Polsce oraz reprezentacja kraju szuka partnerów biznesowych do rozwoju Spice Gears Academy. Zostań Koordynatorem i zdobądź wyłączność na rozwój ośrodków robotycznych w całym województwie. Wejdź w świat technologii i biznesu razem z Mistrzami Świata.

Spice Gears Academy to akademie robotyczne Mistrzów Świata.
Zajęcia edukacyjne odbywają się stacjonarnie oraz Online dla dzieci wieku od 4 -14 lat.

W przeciągu 8 miesięcy dołączyło do nas blisko 3000 uczniów. A to dopiero początek.
Sprzedawaj produkt Mistrzów Świata i lidera na polskim rynku edukacji robotycznej.

Akademia Mistrzów Świata, pierwszej profesjonalnej drużyny robotycznej w Polsce oraz reprezentacji kraju ogłasza nabór na Instruktorów.

Interesujesz się technologią? A może masz świetne podejście do dzieci?

Weź udział w szkoleniu przygotowującym do pracy, odbierz licencję z rąk Mistrzów i rozpocznij pracę w Spice Gears Academy.

W SGA zapewniamy:

• kwartalne szkolenia prowadzone przez Mistrzów, które przygotowują do prowadzenia zajęć
  • wysokie zarobki uzależnione od ilości przeprowadzonych zajęć
  • profesjonalne podejście
  • autorski system edukacji oparty o doświadczenie zebrane na arenie międzynarodowej

Rozwijaj się.

Zacznij jako Instruktor, aby zostać edukatorem regionalnym.
Zajęcia prowadzimy z dziećmi w 2 grupach wiekowych – FLL jr. (4-7 lat) oraz FLL (8-14 lat)
Prowadzimy zajęcia tradycyjne ale również online. Dołącz do nas i pracuj w systemie zdalnym lub stacjonarnym.
Zapewniamy profesjonalne przygotowanie i sprzęt do prowadzenia zajęć.
Autorski program edukacji przygotuje Cię do pracy z dziećmi na Mistrzowskich standardach.
Dołącz do nas. Potrzebujemy tylko Twoich chęci. Resztą się zajmiemy.
Edukuj swoich uczniów, bierz udział w turniejach na całym globie, zmieniaj z nami świat na lepsze – TERAZ.
Niezależnie od lokalizacji aplikuj na stanowisko Instruktora w projekcie Spice Gears Academy – szukamy chętnych osób do współpracy w całej Polsce.