Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościGratulujemy zakwalifikowanym na wyjazdy Erasmus+

Komisja ds. rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ zakwalifikowała łącznie 10 studentów PWSZ Gniezno na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ i Projektu Power pt: „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej” współfinansowanego z funduszy UE i Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej

Spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego Gniezna

01Do pogłębiania wiedzy z zachowaniem ducha pokory i prostoty, zachęcał środowisko akademickie, podczas spotkania opłatkowego, Prymas Polski abp Wojciech Polak. Akademickie spotkania noworoczne organizowane są w Gnieźnie już od wielu lat. Służą integracji studentów, wykładowców i pracowników Uczelni. Są również doskonałą okazją do wspólnego kolędowania. Tegoroczne spotkanie, które odbyło się dnia 3 stycznia br., poprzedziła Msza św., którą celebrował Prymas Polski ks. abp Wojciech Polak.

czytaj więcej

Fotorelacja z wręczenia tytułu Honorowego Obywatela Miasta Gniezna prof. dr hab. J. Garbarczykowi

010203
040506
070809

zdjęcia udostępnione przez portal Gniezno24.com

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

 

Świąteczna akcja studentów zakończona powodzeniem!

Studenci IV roku Inżynierii Środowiska oraz I roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji (studia niestacjonarne) wraz z opiekunami: dr inż. Beatą Klapiszewską-Kaźmierczak oraz mgr. Karolem Ciesielskim zorganizowali już po raz trzeci Świąteczną Akcję Studentów. Z roku na rok zbiórka prezentów dla osób potrzebujących cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com