Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AktualnościŚwiąteczne życzenia z Nowego Jorku

Życzenia zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, przesłali dla całej naszej Uczelni, Mirosław i Piotr Mozdyniewiczowie - bliscy pułkownika dypl. Mieczysława Stanisława Mozdyniewicza, ostatniego dowódcy 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty, stacjonującej w dawniejszych koszarach przy ul. Wrzesińskiej, w których aktualnie mieści się nasz Kampus PWSZ Gniezno.

Bardzo dziękujemy za pamięć i świąteczne pozdrowienia prosto z Nowego Jorku.

czytaj więcej

Targi Edukacyjne w Mogilnie

01 Na zaproszenie Zespołu Szkół w Mogilnie nasza uczelnia, już po raz kolejny uczestniczyła w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w ubiegły piątek, tj. 7 grudnia br. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za tak ciepłe i życzliwe przyjęcie. Wszystkich zainteresowanych studiami technicznymi i medycznym, którzy nie mogli tego dnia spotkać się z nami, zapraszamy na wycieczkę po Kampusie PWSZ w Gnieźnie.

czytaj więcej

Finał mikołajkowej akcji "Studencka paczka dla dzieciaczka"

6 grudnia br. odwiedziliśmy Oddziały Pediatryczne w Gnieźnie i we Wrześni, żeby najmłodszym pacjentom przebywającym w w/w szpitalach, wręczyć mikołajkowe upominki. Tegoroczna edycja naszej akcji, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i bardzo dziękujemy całej akademickiej społeczności PWSZ Gniezno za tak liczny odzew i zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia video i fotorelacji

czytaj więcej

PRAKTYCZNE ASPEKTY ORGANIZACJI TRANSPORTU ZBIOROWEGO

W czwartek 6 grudnia br. w naszej uczelni studenci mieli możliwość uczestniczenia w wykładzie pt. "Praktyczne aspekty organizacji transportu zbiorowego", który został przeprowadzony przez Pan Wojciech Miechowicz, z-ca Dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu ds. Publicznego Transportu Zbiorowego.

czytaj więcej

Rekrutacja uzupełniająca Erasmus+

SKORZYSTAJ !!!

TRWA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA na wyjazdy zagraniczne na semestr letni 2018/19

  • w ramach Erasmus+ dla wszystkich studentów
  • w ramach POWER „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej” dla studentów ze stypendium socjalnym lub z orzeczeniem o niepełnosprawności

czytaj więcej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 38, 62-200 Gniezno
Projekt i realizacja: kwitowski.com