Zapraszamy na wystawę Związku Miast Polski "Wypędzeni 39" oraz wykład prof. H.H.Hahna z Niemiec

Wystawę będzie można oglądać w Kampusie PWSZ w Gnieźnie również w innych terminach  (do stycznia 2017 r.)
Szkoły zapraszamy do włączenia się w projekt edukacyjny w celu stworzenia dodatkowych plansz o tematyce wypędzonych, które będą elementami kolejnych odsłon wystawy.

Informujemy o możliwości zapisania się na warsztaty dla młodzieży zgodnie z ofertą edukacyjną towarzyszącą wystawie Wypędzeni 1939.
Zapisy telefonicznie lub mailowo: 61 424 29 42 w. 333 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pdf   Program

przejmie informujemy, że ze względu na małe zainteresowanie zwiedzaniem wystawy „Wypędzeni 39” w dniu 25.10.2016 r. spotkanie z dr. Jackiem Kubiakiem nie odbędzie się w tym dniu. Spotkanie z autorem wystawy połączone ze zwiedzaniem wystawy zostało przeniesione na 27.10.2016 r.  na godz. 15:30 (Kampus Wrzesińska, budynek 4, sala 105, I p.).
Zgłoszenia zainteresowanych osób prosimy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 61 424 29 42 w. 333.

W dniu 27 października 2016 r., godz. 15:30  odbędzie się warsztat muzealny dla słuchaczy Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Deportacje obywateli polskich z ziem wcielonych do III Rzeszy”, dr Jacek Kubiak, Kampus Wrzesińska bud. 4, s. 105.